Дитячі гірки для вулиці: ваша дитина скаже вам “спасибі”

Дитячі гірки для вулиці — це найкращий подарунок вашій дитині. Вони ідеально підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам, тому заморочуватися над вибором подарунка тепер не потрібно.

Якщо у вашої дитини скоро день народження або на носі якесь інше свято, то ви, певно, шукаєте що б подарувати? Рішення просте — придбайте дитячу гірку, результат буде шокуючий!

По-перше, такий подарунок підходить і хлопчикам і дівчаткам. Гратися з такою великою іграшкою зможуть навіть найменші малюки (підходить дітям від 2х років). Та навіть ви самі, якщо дуже закортить, зможете спуститися разок-другий.

По-друге, ваша дитина буде проводити більше часу надворі та дихати свіжим повітрям, що корисно впливатиме на здоров'я малюка та його фізичний розвиток.

По-третє, такі гірки слугуватимуть не лише для розваги. Раз за разом спускаючись, дитина зможе покращувати своє фізичне здоров'я, а разом з тим розважатися та насолоджуватися приємним днем.

Інтелектуальний розвиток дитини напряму пов'язаний з її фізичним здоров'ям. В наш час діти все більше й більше часу проводять за комп'ютером, що псує їхній зір та поставу. Для того, щоб ваші малюки росли здоровими, потрібно щоб вони багато рухалися. Тому, якщо ви придбаєте гірку для вулиці, автоматично гарантуєте швидкий фізичний розвиток дитини, а разом з тим й інтелектуальний ріст. Діти повинні пізнавати світ торкаючись до нього, а для цього їм треба забезпечити веселощі надворі.

Проте часто ігри дітям може зіпсувати погана погода або спілкування з небажаними людьми, які можуть зустрітися на ігрових майданчиках. То як забезпечити дитині веселощі вдома? Рішення просте. Існують спеціальні гірки, які можна установити прямо у квартирі. Вони виготовляються з пластику та не займають стільки місця, як здається на перший погляд. В середньому вони займають півтора квадратних метрів та є дуже легкими в конструкції. Тому таку гірку можна легко розібрати й взяти з собою на пікнік. А виготовляють такі конструкції з пластику, який не шкодить здоров'ю малюка. Домашні гірки також легко відмиваються від бруду та витримують різкі перепади температури.

Дитячі емоції з часом стають спогадами. Від вас, батьків, залежить якими вони будуть. Позитивні емоції залишають лише найприємніші спогади про дитинство. Саме такі емоції та спогади допоможуть дитині розвиватися здоровою та життєрадісною.

Забезпечте своїй дитині яскраві спогади про дитинство, придбайте дитячі гірки для вулиці або будинку прямо зараз, і ваша дитина обов'язково скаже вам “спасибі”. В інтернет-магазині “Батутпром” ви зможете зробити це онлайн, не утрудняючи себе довгими пошуками.